Zaloguj

Nowe Online

Polecane


Forum Wiadomości(356,638)


Popularne


Święta z Nickelodeon

Święta z Nickelodeon - news
Zapowiedź
W grudniu stacja Nickelodeon przygotowała dla swoich widzów wyjątkową świąteczną ofertę programową. Magiczną gwiazdkową atmosferę wprowadzi wigilijny maraton świątecznych filmów.

Widzowie zobaczą m. in. wyjątkowe przygody Drake'a i Josha, poszukiwania Świętego Mikołaja oraz specjalne odcinki „Big Time Rush”. Oczywiście nie zabraknie również ulubionych seriali i animacji. W grudniu na antenie Nickelodeon...

"Łowcy Trolli" to za mało, szykujcie się na trylogię "Tales of Arcadia"

"Łowcy Trolli" to za mało, szykujcie się na trylogię "Tales of Arcadia" - news
Nowość
Guillermo del Toro zapowiedział, że zamierza poszerzyć uniwersum "Trollhunters" i stworzyć animowaną serialową trylogię zwaną "Tales of Arcadia".

Obraz
W skład "Tales of Arcadia", poza "Trollhunters" wejdą jeszcze produkcje "3 Below" i "Wizards", które trafią na ekrany w 2018 i 2019 roku. Wszystkie realizuje DreamWorks....

Nickelodeon HD przekształci się w Nicktoons

Nickelodeon HD przekształci się w Nicktoons - news
Nowość
Viacom International Media Networks Polska wprowadzi do Polski nową markę. Na początku 2018 roku zawartość programowa stacji Nickelodeon HD zostanie poszerzona i wzmocniona pod nazwą Nicktoons. Oferta programowa marki skoncentruje się wyłącznie na serialach animowanych w jakości HD.

Nicktoons to 24-godzinny kanał nadawany jakości HD, skierowany przede wszystkim do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W ofercie...

Listopad 2017 na Netflix'ie

Listopad 2017 na Netflix'ie - news
Informacja
1 listopada 2017

- Bad Boys
- Bad Boys II
- Faceci w czerni
- Faceci w czerni II
- Greenleaf: Sezon 2
- Hancock
- Hitch
- Rodzinka nie z tej Ziemi
- Siedem dusz
- Skubani
- Straszny dom
- W pogoni za szczęściem

2 listopada 2017

- Czarownica
- Człowiek-scyzoryk
- Dobre miejsce: Sezon 2
- Dynastia: Sezon 1
- Gdzie jest mój agent?: Sezon 2
-...

Listopad 2017 na kanale Boomerang

Listopad 2017 na kanale Boomerang - news
Zapowiedź
ODLOTOWE WYŚCIGI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 20 LISTOPADA O 16:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:25

W listopadzie kanał Boomerang zaprasza na premierę nowego serialu. „Odlotowe wyścigi” to remake klasycznej animacji studia Hanna-Barbera. Widzowie zobaczą na ekranie znanych i lubianych bohaterów oraz ich oryginalne pojazdy.
W kreskówce pojawią się m.in. inteligentna i pełna wdzięku Penelopa oraz...

Listopad 2017 na kanale Cartoon Network

Listopad 2017 na kanale Cartoon Network - news
Zapowiedź
BEN 10 WYZWANIE
PREMIERA W SOBOTĘ 4 LISTOPADA O 8:15 I 15:35
EMISJA W SOBOTY O 8:15 I 15:25

4 listopada Cartoon Network zaprasza na premierę zupełnie nowej produkcji – teleturnieju „Ben 10 Wyzwanie”. W programie polskie drużyny składające się z dwójki dzieci i jednego dorosłego będą rywalizować o wyjątkowe nagrody.
Uczestnicy wezmą udział w trzech zadaniach, a w Omnifinale czeka ich wymagająca walka...

Październik na kanale Nickelodeon

Październik na kanale Nickelodeon - news
Zapowiedź
W październiku kanał Nickelodeon razem z widzami będzie świętować Międzynarodowy Dzień Dziewczynek - święto ustanowione przez ONZ, przybliżające społeczeństwu szczególne wyzwania, przed którymi stoją dziewczynki i dziewczyny na całym świece.

Z tej okazji 14 października Nickelodeon pod hasłem „Odkryj swoje supermoce” organizuje pierwszą w Polsce Konferencję Wszystkich Dziewczynek. Wydarzenie ma na celu...

Halloween’owy maraton na Nick Jr.

Halloween’owy maraton na Nick Jr. - news
Zapowiedź
Stacja Nick Jr. niezmiennie jest jednym z najchętniej wybieranych przez rodziców kanałem dla najmłodszych. Kanał oferuje szeroki wybór bezpiecznych i edukacyjnych treści, co skutkuje pełnym zaufaniem zatroskanych o rozwój swoich pociech rodziców.

W październiku najmłodsi widzowie po raz kolejny spotkają swoich ulubionych bohaterów. Ponadto stacja przygotowała specjalny Halloween’owy maraton z...

Jesień pełna magii w Disney Junior

Jesień pełna magii w Disney Junior - news
Zapowiedź
Disney Junior przygotował dla swoich widzów wyjątkową ofertę programową na jesień – ramówkę pełną magii, poruszających historii, muzyki, rozrywki z elementami edukacyjnymi oraz ulubionymi postaciami Disneya.

Już w listopadzie na kanale pojawi się nowy serial o przygodach śmiałego kaczorka Pana Kwackiego. Jesienne propozycje stacji to także kontynuacje znanych i lubianych przez dzieci seriali: „Miki i raźni...

Jesień na kanale Disney XD

Jesień na kanale Disney XD - news
Zapowiedź
Disney XD prezentuje niezwykłą mieszankę seriali animowanych oraz fabularnych dla chłopców. Tej jesieni w ofercie programowej stacji znajdują się m.in. nowe gagi w niezwykle śmiesznej serii „Wkręceni-nakręceni” oraz kolejne przygody Asha i Pikachu w serialu „Pokémon Seria: XYZ”. Ponadto w grudniu Disney XD wyemituje nowe odcinki popularnej animacji – „Robal z przyszłości”.

WKRĘCENI-NAKRĘCENI – nowe odcinki,...

Listopad 2017 na kanale Polsat JimJam

Listopad 2017 na kanale Polsat JimJam - news
Zapowiedź
PREMIERA: KAJTUŚ
13 listopada o 8:00
Kolejne odcinki od pon. do pt. o 8:00, 11:51, 18:24 i 20:20, w weekendy o 8:00, 11:51 i 20:20

Kajtuś to mały czteroletni chłopiec, który mieszka w niebieskim domku razem ze swoją mamą, tatą i młodszą siostrą. Codziennie odkrywa coś interesującego, dowiadując się nowych rzeczy o otaczającym go świecie. Animacja przedstawia doświadczenia i emocje bliskie każdemu...

Boomerang HD w Polsce w I kwartałe 2018r.

Boomerang HD w Polsce w I kwartałe 2018r. - news
Nowość
W pierwszym kwartale 2018 roku Boomerang HD ma rozpocząć nadawanie w Polsce. Boomerang to drugi obok Cartoon Network flagowy kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System.

Oferta stacji skierowana jest do dzieci w wieku 4-7 lat i ich rodziców. Kanał proponuje lekką i pełną humoru rozrywkę dla całych rodzin opartą na klasycznych historiach i dobrze znanych bohaterach.

Na antenie obok...
Strona z 565Poprzednia strona123456...565Następna strona