Zaloguj
Film "Detektyw Pikachu" z międzynarodową dystrybucją

Film "Detektyw Pikachu" z międzynarodową dystrybucją

Premiera      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1936$
Podziękowania: 322
Posty: 324
ocenił na: 0
Film "Detektyw Pikachu" z międzynarodową dystrybucją

Na fali wielkiej popularności Pokemonów firma Legendary Entertainment podzieliła się swoimi planami dotyczącymi produkcji pełnometrażowego filmu z Pikachu w głównej roli detektywa.

Pokemony to w ostatnim czasie naprawdę gorący temat, a wszystko to za sprawą wielkiego sukcesu Pokemon GO. Wydaje się więc, że firma Legendary Entertainment nie mogła wybrać sobie lepszego momentu na zapowiedź swojego nowego filmu, o roboczym tytule Detektyw Pikachu. Na ten moment nie wiemy o tej produkcji zbyt wiele, choć trzeba przyznać, że łatwo można się domyślić szczegółów dotyczących chociażby głównego bohatera czy zarysu fabuły.

Sherlock Holmes już niedługo będzie miał konkurenta – do akcji wkroczy bowiem detektyw Pikachu!

O licencję do filmu Detektyw Pikachu zmagało się kilka studiów, jednak ostatecznie to firma Legendary wygrała prawa do jego stworzenia i wraz z Pokemon Company będą oni współpracować nad jego produkcją, która rozpoczęła się już w 2017 roku. Twórcy nie chcą jednak zdradzać wiele szczegółów, choć wiemy, że dystrybucją Detektywa Pikachu w Japonii zajmie się przedsiębiorstwo Toho, a poza Krajem Kwitnącej Wiśni będzie to Universal. Warto dodać, że będziemy mieli tutaj do czynienia z tzw. filmem live-action, czyli takim, w którym przed kamerą występują także żywi aktorzy. Nie będzie to więc kolejny w całości animowany film z Pokemonami.

Wstępnie premierę tej niecodziennej produkcji zaplanowano na 10 maja 2019 r.
Podziękowania dla autora posta:
yenx, theDoctor, Shirya, jacobs, Planktonek
Nie ma w serwisietheDoctorKopiuj nick
6,8%
theDoctor

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 87$
Podziękowania: 13
Posty: 68
ocenił na: 0
Świetne wieści!!! Dzieki