Zaloguj
Jessie

Komedia Dla młodzieży
Serial, 2011
9,56  głosy: 73Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
23 grudnia 2011Polska30 września 2011
Produkcja:

Fabuła

Stacja TV:
Sezony:
4
Odcinki:
35 (w przybliżeniu, może być więcej)

Jessie po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Tam zostaje nianią w zamożnej rodzinie, mieszkającej w luksusowym apartamencie na Upper East Side. Trójka z czwórki dzieci, którymi ma się opiekować, została adoptowana. Każde pochodzi z innej części świata, kulturowo różni się od reszty i w typowy dla siebie sposób postrzega wszystko co się wokół dzieje. Bez wątpienia Jessie będzie miała ręce pełne roboty, zajmując się Emmą, Ravim, Lukiem, Zuri i ich ukochaną gigantyczną jaszczurką - Panem Kiplingiem!

Galeria


Rozmowy (213)   dodaj temat

Gucia27
Gucia27
Czy ktoś by był tak miły i przetłumaczył napisy do odcinka The Ghostest with the Mostest, bo DC nie wyemitował tego odcinka i się już nie zanosi żeby wyemitowali. :błaga:
mswdkg
mswdkg
Większość moich wstawek ma kilka ścieżek językowych (wypisane w opisie), w zależności od odtwarzacza/telewizora można je zmieniać w trakcie oglądania, np w Media Player Clasic zmienić możesz poprzez kliknięcie prawym w oknie odtwarzanego filmu i z menu wybrać Przejdź -> Ścieżka dźwiękowa -> wybrać odpowiednia. W innych odtwarzaczach może wyglądać to inaczej ale podobnie, natomiast w TV na pilocie często jest to pod przyciskiem "audio" ale też w zależności od modemu/producenta może się różnić. Cześć odtwarzaczy używa pierwszej/najlepszej ścieżki zgodnej z ustawionym w nim domyślnym językiem.
mowciemiania
mswdkg
mswdkg
No strasznie się zacina nie da się oglądć ;C

Co się zacina?
Asia99
Asia99
No strasznie się zacina nie da się oglądć ;C