Zaloguj
Luty w Nickelodeon i Nicktoons

Luty w Nickelodeon i Nicktoons

Zapowiedź      zaakceptowany
9,50/10  Ilość głosów2
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1936$
Podziękowania: 322
Posty: 324
ocenił na: 0
Luty w Nickelodeon i Nicktoons

Już 15 lutego 2018 roku dotychczasowa stacja Nickelodeon HD zamieni się w Nicktoons – 24-godzinny kanał dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, na którym emitowane będą wyłącznie najpopularniejsze i najzabawniejsze seriale animowane, o przygodach ulubionych bohaterów Nickelodeon. Wszystko to w jakości HD!

W ramówce Nicktoons nie zabraknie szalonych nowości – historii legendarnych wojowniczek „Mysticons”, perypetii energicznej bestii z serialu „Bunsen, ty bestio!” czy przygód szalonych postaci z animacji „Witajcie w Wayne”.

Ferie zimowe to czas odpoczynku, co nie znaczy, że nie warto ruszyć głową i pobudzić szare komórki. To właśnie w tym miesiącu SpongeBob Kanciastoporty ponownie zaprosi widzów do wspólnej zabawy w interaktywnym programie „Sponge Master”! To wyjątkowa produkcja, której odcinki angażują małych widzów na żywo dzięki synchronizacji z aplikacją mobilną. W trakcie trwania odcinków na ekranie telewizora pojawiają się pytania, na które widzowie odpowiadają za pomocą aplikacji. Do wygrania fantastyczne słuchawki oraz tablety! Ale to nie wszystko. Dla trochę starszych widzów na Nickelodeon czekają odlotowe seriale live-action – „Strażniczki Kadabry” przeniosą oglądających w świat magii i zagadek, a drugi sezon produkcji „Jestem Franky” udowodni, że relacje pomiędzy androidami i ludźmi mogą być jeszcze bardziej skomplikowane.

Luty to także miesiąc zakochanych. Stacja Nickelodeon nie zapomina i o nich, dlatego na ten właśnie dzień w ramówce znajdzie się program specjalny „Nickelodeon – Odwrócone Walentynki”, w którym wystąpią ulubieni bohaterowie widzów stacji, znani z takich seriali, jak „Grzmotomocni”, „Niebiezpieczny Henryk”, „Game Shakers. Jak wydać grę?” oraz „Szkoła Rocka”.
Podziękowania dla autora posta:
Akatsuki4444, danima, yenx
Nie ma w serwisietheDoctorKopiuj nick
6,8%
theDoctor

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 87$
Podziękowania: 13
Posty: 68
ocenił na: 0
OJ cvhyba w tym miesiacu odpuszcze sobie ten kanał