Zaloguj
Maj na Cartoon Network

Maj na Cartoon Network

Inne      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1936$
Podziękowania: 322
Posty: 324
ocenił na: 0
Maj na Cartoon Network

KICIA ROŻEK
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 21 MAJA O 15:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:10

W maju Cartoon Network zaprosi widzów do lśniącego brokatem królestwa, w którym niepodzielnie rządzi bohaterka najnowszego serialu stacji – Kicia Rożek. Władczyni każdego dnia dba o to, by nic nie zakłóciło szczęścia jej poddanych. Pomaga jej w tym zgrana ekipa przyjaciół, wśród których znaleźć można jej brata o imieniu Piesio Rożek, inteligentną i pomysłową Doktor Lisiczkę, dzielnego i walecznego Orłodyla oraz troskliwego, choć trochę gburowatego, lokaja Ricka. Premiera serialu 21 maja, a już od 7 maja na antenie będzie można trafić na specjalne materiały i krótkometrażowe odcinki, które wprowadzą widzów w klimat tej nowej produkcji.

PORA NA PRZYGODĘ
PREMIERA W SOBOTĘ 5 MAJA O 8:45
EMISJA W KAŻDĄ SOBOTĘ O 8:45

Koniec maja to powrót do bajkowej i nieprzewidywalnej Krainy Ooo. Na widzów Cartoon Network czekają tam znani i lubiani bohaterowie – Finn, Jake, Królewna Balonowa, Marcelina, Lodowy Król i inni. W premierowych odcinkach „Pory na przygodę” fani kreskówki przekonają się m.in. dlaczego siedemnaste urodziny Finna nie do końca się udały. Odkryją również tajemnicę brata Jake’a, który nawiedza go w koszmarach oraz, wraz z parą głównych bohaterów, przeprowadzą śledztwo w sprawie nawiedzonego biura detektywistycznego.

NINJAGO - MISTRZOWIE SPINJITZU
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:30

W maju Cartoon Network wyemituje również kolejne premierowe odcinki ósmego sezonu serialu „Ninjago – Mistrzowie Spinjitsu”. Dzielnych wojowników czeka decydujące starcie z tajemniczymi Synami Garmadona. Na jaw wyjdą również prawdziwe intencje księżniczki Harumi, która wynajęła bohaterów jako ochroniarzy rodziny królewskiej. Trudne wyzwania i skomplikowane intrygi nie osłabią jednak walecznego ducha Zane’a, Kaia, Lloyda, Jaya i Cole’a.
Podziękowania dla autora posta:
yenx, danima