Zaloguj
Maj na kanale Boomerang

Maj na kanale Boomerang

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1936$
Podziękowania: 322
Posty: 324
ocenił na: 0
Maj na kanale Boomerang

NOWE ZWARIOWANE MELODIE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 28 MAJA O 16:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 16:40

Przełom maja i czerwca dostarczy fanom Boomeranga mnóstwo powodów do radości. Na antenie pojawią się premierowe odcinki „Nowych Zwariowanych Melodii”. To oznacza, że z ekranu będzie się uśmiechać ekipa legendarnych bohaterów, którzy rozbawili do łez już wiele pokoleń. Na jakie szalone pomysły wpadną tym razem Królik Bugs, Kaczor Daffy, Diabeł Tasmański Taz i kot Sylwester? O tym przekonają się ci, którzy nie przegapią nowych odcinków drugiego sezonu serialu.

SPRÓBUJ SIĘ NIE ZAŚMIAĆ - WYZWANIE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 28 MAJA O 16:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 16:40

To nie koniec radości! W maju Boomerang przetestuje wytrzymałość mięśni twarzy swoich młodych widzów, emitując specjalny maraton „Spróbuj się nie zaśmiać – wyzwanie”. Wszystko za sprawą bohaterów doskonale znanych z „Nowych Zwariowanych Melodii”, którzy opanują ramówkę Boomeranga! Pomiędzy odcinkami kreskówek będą się pojawiać krótkie, zabawne scenki z ich udziałem. Zadaniem widzów będzie sprawdzenie, jak długo uda im się powstrzymać i nie zaśmiać.

ODDBODS
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 21 MAJA O 11:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 11:35

Nikt nie zapewnia tyle dobrej zabawy, co one! Szalone i urocze stworki Oddbods wracają, by znów zaskakiwać swoimi niezwykłymi przygodami. Krótkie skecze przedstawiają różne sytuacje z życia bohaterów, które nawiązują do świata małych dzieci i ich codziennych zmagań. Barwne scenki mogą posłużyć jako świetny materiał edukacyjny dla rodziców, by w zrozumiały sposób przekazać maluchom, jak powinny się zachować w określonych sytuacjach, a czego lepiej nie robić, by uniknąć kłopotów. Nowe odcinki drugiego sezonu „Oddbods” w maju na antenie Boomeranga.

KINO BOOMERANGA
PREMIERA W NIEDZIELĘ 5 MAJA O 10:55
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 10:55

Weekendowe przedpołudnia to znakomita okazja, by usiąść na kanapie z całą rodziną i zrelaksować się przy familijnych propozycjach filmowych Boomeranga. W każdą sobotę stacja wyemituje pełnometrażowy film o przygodach psiego detektywa Scooby-Doo i jego drużyny, natomiast w niedzielę na ekranie zagości psotna dwójka – Tom i Jerry. W maju widzowie obejrzą m.in. „Tom i Jerry: Robin Hood i jego Księżna Mysz” oraz „Scooby-Doo! Ahoj piraci!”. Dobra zabawa gwarantowana!
Podziękowania dla autora posta:
yenx