Zaloguj
Nick 2018 Upfront: będzie spin-off kreskówki Harmidom

Nick 2018 Upfront: będzie spin-off kreskówki Harmidom

Inne      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Nie ma w serwisieWiewiórka123Kopiuj nick
2,5%
Wiewiórka123

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1166$
Podziękowania: 12
Posty: 25
ocenił na: 0
Nick 2018 Upfront: będzie spin-off kreskówki Harmidom

“Los Casagrandes” to nowa kreskówkowa seria rozgrywająca się równolegle do wydarzeń z popularnej animacji “Harmidom” (ang. “The Loud House”). Tym razem głównymi bohaterami będą przyjaciele Hirka, czyli Rozalia i Robert Maliniak (Ronnie Anne i Bobby Santiago z oryginalnej wersji).

O czym będzie “Los Casagrandes”?

Seria rozpoczyna się w momencie przeprowadzki Rozalii i Roberta wraz z całą rodziną do wielkiego miasta. Życie w tym miejscu znacznie różni się od dotychczasowego otoczenia, w którym przebywało rodzeństwo. W nowym serialu Rozalia spotka nowych przyjaciół, zbuduje silniejsze więzi ze swoją wielką rodziną i sprawdzi w praktyce jak wygląda prawdziwe miejskie życie. Robert będzie zaś musiał pomóc dziadkowi Hectorowi w prowadzeniu rodzinnego sklepu i odkryje wszystkie tajemnice dziwnego sąsiedztwa.

Rodzina Casagrande została po raz pierwszy przedstawiona w odcinku “Na zdjęciu z rodziną część pierwsza i druga”. Premiera? Gdzieś w tym roku. :)
Obraz Co jeszcze nowego ze świata “The Loud House”?

Nickelodeon potwierdził również produkcję czwartego sezonu kreskówki “Harmidom” – ma ona zawierać 26 epizodów, w tym specjalną 6-odcinkową historię z udziałem rodziny Casagrandes.

Za produkcję nowego sezonu “Harmidomu” i premierę “Los Casagrandes” odpowiadał będzie producent Mike Rubiner, który tworzy całe show od roku 2016. Do ekipy dołączy też artysta Lalo Alcaraz, który zostanie konsultantem ds. różnic kulturowych.
Podziękowania dla autora posta:
yenx