Zaloguj
Trzeci sezon "Wakfu" zadebiutuje z polskim dubbingiem 1 Kwietnia br.

Trzeci sezon "Wakfu" zadebiutuje z polskim dubbingiem 1 Kwietnia br.

Premiera      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1936$
Podziękowania: 322
Posty: 324
ocenił na: 0
Trzeci sezon "Wakfu" zadebiutuje z polskim dubbingiem 1 Kwietnia br.

Po kilkuletniej przerwie do emisji wraca popularny serial "Wakfu" z nowym trzecim sezonem.

Właśnie poinformowano o tym że trzeci sezon serialu zadebiutuje na Netflixie 1 kwietnia 2018r. Dodany ma zostać od razu cały sezon składający się z 13 odcinków. Dodanych zostanie 6 nowych wersji językowych: Angielska, Hiszpańska, Niemiecka, Włoska, Portugalska i Polska.

Wakfu to serial animowany stworzony na postawie strategicznej gry MMO o tej samej nazwie. W procesie twórczym wykorzystano technikę animacji komputerowej z użyciem narzędzi Adobe Flash – styl animacji jest połączeniem europejskiego podejścia ze stylizacją na produkcję anime.

Historia opowiada o losach chłopca imieniem Yugo, którego smok Grougaloragran wybrał do uratowania całego świata. Wyrusza w długą i pełną niebezpieczeństw podróż w trakcie, której towarzyszyć będą mu spotkanie w drodze nowi przyjaciele – stary przyjaciel jego ojca Rouel Stroud, rycerz Percedal, księżniczka Amalia czy strażniczka Evangelyna.

Kreskówka była emitowana w Polsce na kanale ZigZap/teleTOON+, gdzie wyemitowane dwa pełne sezony. “Wakfu” połączone jest też z inną animacją – “Dofus: Skarby Keruba.” W tym ostatnim akcja prezentuje wydarzenie dziejące się 1000 lat wcześniej w stosunku do tego, co możemy oglądać w “Wakfu”. “Dofus” także miał swoją premierę na teleTOON+. Obecnie wszystkie odcinki można zobaczyć na platformie streamingowej Netflix.

Oryginalny zwiastun:
YouTube youtube
Podziękowania dla autora posta:
Shirya, yenx, rextor, pirania95