Zaloguj
Tuca & Bertie – nowy serial animowany od twórców “BoJack Horseman”

Tuca & Bertie – nowy serial animowany od twórców “BoJack Horseman”

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Nie ma w serwisieWiewiórka123Kopiuj nick
2,5%
Wiewiórka123

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1166$
Podziękowania: 12
Posty: 25
ocenił na: 0
Tuca & Bertie – nowy serial animowany od twórców “BoJack Horseman”

Netflix poinformował, że na łamach ich serwisu w roku 2019 pojawi się nowa kreskówka dla dorosłych. Tym tytułem będzie animowana seria o nazwie “Tuca & Bertie” nad którą pieczę objąć ma Lisa Hanawalt – jest ona producentem i scenografem dla hitowej produkcji Netflixa, czyli serialu “BoJack Horseman”.

O czym będzie kreskówka?

“Tuca & Bertie” opowiadać ma o dwójce 30-letnich przyjaciółek, które żyją w tym samym budynku mieszkalnym. Podobnie jak w “BoJack Horseman” wszyscy bohaterowie zostaną przedstawieni jak zwierzęta. Tym razem będą to ptaki – Tuca to rozmarzony i beztroski tukan, zaś Bertie to nieco neurotyczny ptak marzący o śpiewaniu. Historia ma się koncentrować wokół ich codziennych trosk, radości i mniej lub bardziej pokręconych przygód.

Pierwszy sezon serialu liczyć ma 10 odcinków. Oprócz Lisy Hanawalt za sukces kreskówki mają odpowiadać też inni twórcy stojący za sukcesem BoJacka – będą to Raphael Bob-Waksberg, Noel Bright, Steven A. Cohen. Wiadomo też, że Tuca przemówi głosem Tiffany Haddish, jednej z gwiazd filmu “Girls Trip”.

Stylistycznie możemy się spodziewać podobnego klimatu jak w przypadku BoJacka. Czy humor i sposób narracji też będzie podobny? Trudno powiedzieć, ale ze względu na ekipę odpowiadającą za serial to prawdopodobnie da się dostrzec pewne podobieństwa.

Pozostaje czekać na więcej informacji i pierwszy zwiastun! W międzyczasie zobaczymy jeszcze 5 sezon Bojacka Horsemana, który pojawić się ma we wrześniu 2018 roku.

Źródło: www.variety.com/2018/tv/news/tiffany-ha ... 202705470/ Obraz
Podziękowania dla autora posta:
Planktonek, yenx